Moğolca Tercüme

Profesyonel moğolca tercüman arkadaşlarımızla hizmet vermekte olan tercüme büromuz, Orta Asya’nın ıssız savanında bulunan Moğol dostlarımızla anlaşabilmeniz için sizlere seçenekler sunuyor. Soy akrabalığımız bulunan Moğolların renkli dillerinin çözümlenmesi, titizlikle çalışan tercüme büromuzun uzmanlığıdır. Çekik gözlü dostlarımızın konuştuğu dil, Moğolcayı ana dili gibi çözmüş olan tercüman arkadaşlarımız için çok basit.
Yurtdışından gelen konuğunuz olduğunda veya Moğolların katılım gösterdiği bir konferansta, sizler de bir şeyler anlamak istiyorsanız veya katılımcıların da konuşulanları anlamasını istiyorsanız Moğolca tercüme yapan büromuz hizmetinizde. Ayrıca Moğolca metinler, evraklar veya fasiküllerin dilimize çevrilmesini istiyorsanız, Moğolca çeviri yapan kurumumuz yardımınıza koşmaya hazır. Türkçeden Moğolcaya, Moğolcadan Türkçeye her türlü çeviri ve tercüme işini yapan büromuz, sizleri de Orta Asya’yla bağlarınızı koparmamanız için kurumumuza davet ediyor.

 

Moğolca Yeminli Tercümanlar

Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

İLETİŞİM İÇİN ;

Tüm Dillerde Tercüme 

Tel   : 0312 394 30 83 

Gsm : 0533 422 10 24

 

Danca hizmeti vermiş oldumujz konular ;

Moğolca Acil Tercüme - Moğolca Acil ÇeviriMoğolca Akademik Tercüme - Moğolca Akademik ÇeviriMoğolca Edebi Tercüme - Moğolca Edebi ÇeviriMoğolca Gümrük Belgesi Tercümesi - Moğolca Gümrük Belgesi ÇevirisiMoğolca Hukuki Tercüme - Moğolca Hukuki ÇeviriMoğolca Kurumsal Tercüme - Moğolca Kurumsal ÇeviriMoğolca Metin Tercümesi - Moğolca Metin ÇevirisiMoğolca Noter Yeminli Tercüme - Moğolca Noter Yeminli ÇeviriMoğolca Simultane Tercüme - Moğolca Simultane ÇeviriMoğolca Sosyal Tercüme - Moğolca Sosyal ÇeviriMoğolca Sözlü Tercüme - Moğolca Sözlü ÇeviriMoğolca Teknik Tercüme - Moğolca Teknik ÇeviriMoğolca Tıbbi Tercüme - Moğolca Tıbbi ÇeviriMoğolca Ticari Tercüme - Moğolca Ticari ÇeviriMoğolca Web Sitesi Tercümesi - Moğolca Web Sitesi ÇevirisiMoğolca’ dan İngilizce’ye Tercüme – İngilizce’ den Moğolca’ ya ÇeviriTürkçe’ den Moğolca’ ya Tercüme – Moğolca’ dan Türkçe’ ye Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries